IntGalerie

Iva Gregová

Iva Gregová IntGalerie

Vítám Vás na stránkách svého internetového obchodu.

Internetová galerie výtvarného umění, šperků a předmětů umělecké hodnoty. Umělecké předměty získáváme přímo od tvůrců nebo zkušených sběratelů, proto si jejich pravostí můžete být jisti.

Již dlouhá léta se pohybuji v prostředí bazarů, antikvariátů a galerií, pracovně, ale i z osobního zájmu o krásné věci. Potkávám spoustu lidí, pro které použité věci neztrácejí půvab, ba je čas a jejich osobní historie číní zajímavějšími. 

Moje profesní cesta začala na začátku 90. let v antikvariátu v Dlážděné ulici, pak následovala Galerie U Bílého zajíce v Michalské ulici a Podzemní antikvariát v Hybernské. Děkuji všem kolegům za pomoc, nejen odbornou.

Jsem registrována u Puncovního úřadu na základě ustanovení § 35 zákona č. 539/1992 Sb., o puncovnictví a zkoušení drahých kovů (puncovní zákon), ve znění pozdějších předpisů. Registraci si můžete ověřit na stránkách Puncovního úřadu (zadáním čísla:  70395144 do kolonky IČO).

Dle § 39 odst. 3 puncovního zákona zde zveřejňuji kompletní přehled všech českých puncovních značek:

Puncovní značky

 

Těší se na Vás Iva Gregová 

IntGalerie © 2011–2024. Všechna práva vyhrazena. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (účtované ve zvláštním režimu). Obchodní podmínky, Ochrana osobních údajů
telefon +420 605 100 956 | e-mail