IntGalerie

Iva Gregová

Stříbrný přívěsek s unakitem (nerost unakit)

Dudková Světla

Dudková Světla – Stříbrný přívěsek s unakitem (nerost unakit)
Dudková Světla – Stříbrný přívěsek s unakitem (nerost unakit) Dudková Světla – Stříbrný přívěsek s unakitem (nerost unakit)

Stříbrný přívěsek s unakitem od akademické sochařky S. Dudkové ze stříbra ryzosti 925/1000.  Kulička unakitu uzavřená v stříbrné montáži. Jednoduchý, efetkní šperk.  Značen autorskou značkou "SD", ryzostním číslem, puncem. Celková délka 5,3 cm se závěsem, průměr nerostu ca 1,7  cm, hmotnost stříbrné části 6,2 g. K prodeji je pouze přívěsek!!! Komisní prodej přímo od autorky z ateliéru.

Unakit je barevně neobvyklou horninou s příměsí křemene, růžového živce a zeleného epidotu. Nalezen a pojmenován byl roku 1874 v pohoří Unakas (Unakite Range) v Severní Karolíně v USA.

Zdroj: Milujeme Kameny https://milujemekameny.cz/kamen/unakit/

Dudková Světla, studia Uměleckoprůmyslová škola sklářská a Umprum Josef Soukup. Inspiruje se přírodními tvary kamenů, repektuje jejic tvar. Její šperky v sobě nesou kinetické prvky, kreré nositelkám vnáší do života radost.

#Šperky

2.150 Kč

IntGalerie © 2011–2023. Všechna práva vyhrazena. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (účtované ve zvláštním režimu). Obchodní podmínky, Ochrana osobních údajů
telefon +420 605 100 956 | e-mail